Основатель и руководитель Центра развития личности и энергетики человека Инсайт в г. Херсон. Энергохиллер, биоэнергет, сертифицированный RPT - процессор, Мастер ТетаХилинг, практикующий инструктор

ОРДЕН КОРОЛЕВИ АННИ «ЧЕСТЬ ВІТЧИЗНИ»
Заснований на честь князівни Анни Ярославни – дочки великого князя Ярослава Мудрого, — королеви Франції в XI ст. для вшанування пам’яті Королеви та до 1000-ліття Дня її народження.
Заснування міжнародної Україно-Французької нагороди «Орден Королеви Анни «Честь Вітчизни» затверджено Постановою X Конгресу ділових наукових і творчих спілок України від 25.03.2008 р. узгоджене з дипломатичними представництвами і діловими інституціями Франції та зареєстровано державними органами під № 94950 від 11.08.2008р.
Презентація ордена відбулася в Дипломатичній Академії України. Міжнародний Україно-Французький «Орден Королеви Анни «Честь Вітчизни» на срібній, золотій та діамантовій зірках вручається в Україні і Франції за особисту мудрість та мужність, високу освіченість та культуру, толерантність, вірність обов’язку, добродійність, чесноти та вчинки високої доблесті і честі, спрямовані на благо Народу та Держави.
СТУПЕНІ ТА ЗАГАЛЬНИЙ ВИГЛЯД ОРДЕНА:
Затверджено три ступені ордена: «Орден Королеви Анни «Честь Вітчизни» на срібній, золотій та діамантовій зірках.
Ордени на срібній і золотій зірках – нагрудні. Орден на діамантовій зірці — нашийний. Комплект кожного ордена включає іменний диплом лауреата, виконаний українською та французькою мовами, оздоблений стрічками з національними кольорами України та Франції в багетній рамі.
На сорокавосьми променевій сферичній зірці, де промені умовно символізують кількість життєво-активних років Анни Ярославни, на окремому параболічному еліпсі розміщено барельєф Королеви обвитий лавровим вінком та стрічками. На нижній – логотип підпису Королеви старослав’янськими літерами, що значать АННА РЕГІНА – АННА КОРОЛЕВА, на верхній – напис французькою мовою, «Ma mort na pas errete ma vie» , що перекладається, «Моя смерть не зупинила моє життя». Ця композиція увінчана королівською короною оздобленою штучними діамантами, вкрита золотом 999 проби та прикрашена перехрещеними стрічками в національних кольорах України та Франції. З правого боку від центру – геральдичний щит з гербом Ярослава Мудрого, зліва – щит французьких королів з ліліями.
ПРОТОКОЛЬНІ ПОЧЕСТІ:
«Орден Королеви Анни «Честь Вітчизни» належить до категорії найвищих міжнародних суспільних орденів України і вручається з відповідними протокольними почестями під Державним прапором України в присутності озброєної військової почесної варти, генералом та вищими офіцерами збройних сил України в супроводі Національного президентського оркестру України Міністерства оборони України.